Co děláme

Závad vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů se nebojte – nemusíte pokaždé vše měnit !!!

Precizní diagnostika na elektronicky řízených zkušebních stolicích Bosch EPS 815 s KMA 2 a umožní komplexní otestování vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů. Nalezenou závadu opravíme, vstřikovací systém seřídíme a na vše vám vystavíme potvrzení o provedeném otestování.

A ceny? Už nyní vám můžeme prozradit, že nejvýhodnějším způsobem opravy vstřikovacího systému vašeho motoru je skutečně oprava! Nemá smysl shánět dodavatele nových a drahých, či o něco levnějších a repasovaných vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů, bez precizního otestování těch starých! Nejen, že závada může být i kdekoliv jinde, ale při vysoké úrovni kvality našeho testu odhalíme i jen náznaky opotřebení a tedy potenciální zdroje budoucích problémů!

Mít vstřikovací čerpadlo a vstřikovače v dobré kondici se vyplatí!

Autorava Diesel servis – jak postupovat při výskytu závady

Máte podezření, že s vaším vozem není něco v pořádku? Motor má nepravidelný chod, ztrácí výkon, špatně startuje či nadměrně kouří z výfuku? Sami nepoznáte, zda je závada způsobena čerpadlem, vstřikovačem, čidlem či zda je v mechanice motoru.

Doporučujeme vám proto navštívit náš odborný Autorava Diesel servis.

Ale jak postupovat, když vaše vozidlo signalizuje závadu nebo je dokonce nepojízdné? I v tomto případě vám můžeme pomoci – zavolejte nám a popište, jaký máte problém a rovnou se můžeme domluvit na dalším postupu.